در باره ليتوانيا

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 تمديد اقامت
تمديد اقامت در ليتواني پس از ثبت شرکت در ليتواني و اخذ اقامت ليتوانيا, شمابه عنوان مدير عامل شرکت مسئول ارئه گزارشات ماهيانه و فصلي و ساليانه به اداره ثبت ليتوانيا خواهيد بود و پرداخت هاي به موقع ماليات هاي شرکت از نياز هاي ابتدايي شما براي تمديد اقامت ليتوانيا خواهد بود. با عنايت به موقعيت هاي متفاوت متقاضيان , تمديد اقامت در کشور ليتوانيا به شرايط موجود بستگي دارد. نماينده ما همراه شما در تمامي مراحل تمديد اقامت در ليتواني خواهد بود تا شما درخواست تمديد اقامت خود را در زمان مناسب و بدون هر گونه اشکال قانوني و به بهترين نحو ارائه نماييد. لذا جهت کسب اطلاعات بيشتر و برخورداري از مشاوره وکلاي با تجربه و مسلط به قوانين اقامتي از طريق تلفن يا ايميل با مجموعه ما تماس حاصل فرماييد.

خانه اميد

اقامت اروپا
در صورتي که مايل به اخذ اقامت اروپا هستيد يکي از بهترين راهها دريافت اقامت کشورهاي اروپايي بر اساس ثبت شرکت و فعاليت اقتصادي در ليتوانيا ميباشد. شما مي توانيد با ثبت شرکت , مجوز اقامت کشور ليتواني را بدست آوريد. اين روش يکي از به صرفه ترين ومطمئن ترين روش هاي عزيمت به اروپا براي افراد غير اروپايي مي باشد. اقامت تضميني در ليتواني و کشور هاي اتحاديه اروپا اخذ کارت اقامت يک ساله کشور ليتوانيا توسط اين مجموعه فرايندي است مطمئن و تضمين شده اين مجموعه با بهره گيري از کادر مجرب و مسلط بر قوانين مهاجرتي و اقامتي و با بهره گيري از وکلاي حقوقي با تجربه ليتوانيايي, کارت اقامت مراجعين را 4 تا 6 ماه پس از دريافت مدارک آماده ميکند. اخذ اقامت دائم اروپا پس از گذراندن پنج سال بدون فاصله از دريافت اقامت ليتوانيا امکان پذير است و پس از آن مي توان با طي مراحل قانوني پاسپورت ليتواني گرفت.
لازم به ذکر است که قوانين دريافت حق شهروندي در تمامي 27 کشور عضو اتحاديه اروپا يکسان است همه مراحل فرايند دريافت اقامت ليتوانيا تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به اين سازمان امکان پذير بوده و نيازي به سفر شخص متقاضي به کشور ليتوانيا نيست. پس از ورود به ليتوانيا تسهيلات لازم همچون رزرو هتل, استقبال فرودگاهي, همراهي وکيل براي انجام امور دريافت کارت افامت و مترجم در صورت نياز به مشتري ارائه خواهد شد. 

اقامت اروپا

خانه

تماس

در باره ما

خدمات

امور اقتصادي

امور حقوقي

بازديد و گردشگري

خدمات

سرمايه گذاري در ليتواني
ليتواني يکي از کشور هاي امن در سرمايه گذاري در اتحاديه اروپا به شمار ميرود. اين کشور علي رغم بحران اقتصادي در اروپا, همانند چند سال اخير بيشترين رشد اقتصادي را در اين اتحاديه داشته است. همچنين بر اساس پيش بيني مرکز آمار اروپا, ليتواني در سال آينده نيز همچنان پيشتاز رشد اقتصادي در قاره اروپا خواهد بود. به همين دليل سرمايه گذاري و يا خريد املاک در اين کشور در کنار به دست آوردن اقامت دائم در اتحاديه اروپا بهترين, مطمئن ترين و ارزان ترين گزينه براي علاقه مندان به کار و زندگي در اروپا به نظر ميرسد. پس از اين که شرکت مورد نظر شما ظرف مدت قانوني راه اندازي شد, به ترتيب وکلاي ما با انجام مراحل قانوني حساب حقوقي براي شما در يکي از بانک هاي معتبر ليتواني افتتاح مينمايند. پس از ثبت شرکت در ليتواني و اخذ اقامت ليتوانيا,  شما به عنوان مدير عامل مسئول ارائه گزارشات ماهيانه و فصلي و ساليانه به اداره ثبت ليتوانيا خواهيد بود , همچنين انجام منظم و بدون اشتباه گزارشات مالي شرکت و پرداخت هاي به موقع ماليات هاي شرکت از نياز هاي ابتدايي شما براي تمديد اقامت ليتوانيا خواهد بود. باعنايت به موفعيت هاي متفاوت متقاضيان , تمديد اقامت در کشور ليتواني به شرايط موجود بستگي دارد. 

ثبت شرکت
ثبت شرکت سهامي خاص بهترين گزينه در بين شرکت ها براي اتباع خارجي است. مدت زمان انجام اين کار تنها 10 روز کاري است.شرکت سهامي خاص ثبت شده در ليتواني قادر به انجام کليه فعاليت هاي تجاري, بازرگاني , اقتصادي و افتتاح حساب هاي بانکي معتبر اروپايي است که نيازي به اخذ مجوزهاي جداگانه ندارد.
 هدف شما از ثبت شرکت در ليتوانيا چيست؟
سرمايه گذاري و تجارت در خارج از ايران جهت پيشبرد اهداف بازرگاني شما است؟
دريافت اقامت اروپا از طريق يکي از کشورهاي اين اتحاديه؟
دريافت اجازه زندگي و کار مناسب در يکي از کشورهاي اروپايي؟
يا دريافت مجوز جهت رفت و آمد سهل و آسان به کشور هاي اروپايي است؟
و يا هر نظر محترمي که قصد اقامت و يا اعزام به اروپا را داريد, مجموعه سازمان ما داراي تيمي از حسابداران حرفه اي , حقوق دانان مسلط, کارشناسان مسائل مالياتي ومشاوراني در زمينه خدمات بازرگاني و مهاجرتي ميباشد ميتواند شما را قبل از انجام هر گونه اقدامي که متحمل خسارات مالي سنگيني نشويد قبلا راهنمايي نمايد.    

گردشگري و بازديد
ليتواني يکي از کشور هاي امن در سرمايه گذاري در اتحاديه اروپا به شمار ميرود. اين کشور علي رغم بحران اقتصادي در اروپا, همانند چند سال اخير بيشترين رشد اقتصادي را در اين اتحاديه داشته است. همچنين بر اساس پيش بيني مرکز آمار اروپا, ليتواني در سال آينده نيز همچنان پيشتاز رشد اقتصادي در قاره اروپا خواهد بود 

امور حقوقي و قضايي در اروپا
سرپرست گروه وکلاي ما يکي از برجسته ترين وکلاي ليتوانيا است و اکثر ايرانيان به او مراجعه ميکنند. تخصص گروه وکلاي ما در ضمينه هاي قانون مدني, املاک و مستغلات و قوانين ساختمان سازي, قانون شرکت ها (به خصوص ساماندهي, مالکيت و ادغام و...) حقوق خصوصي بين المللي, قانون بانکي و امور مالي, قوانين مالياتي, قانون انرژي, قانون رقابت و نمايندگي از مشتري و دفاع از مشتري در کليه کشورهاي اروپا استفاده از زبان هاي  

گروه مشاورين خدماتي و حقوقي
    خانه اميد

خانه اميد

با همکاران ما آشنا شويد

اقامت در اروپا

 تمديد اقامت

 مشاوره در سرمايه گذاري

 مشاوره در امور حقوقي و قضايي

تمديد اقامت

 ثبت شرکت در ليتوانيا

     بيشتر بدانيد

تحصيل در ليتواني
خوشبختانه از کشور عزيزمان ايران دانشجوياني در رشته هاي مختلف حتي خلباني در دانشگاه هاي ليتوانيا مشغول به تحصيل ميباشند. در کشور ليتوانيا ادامه تحصيل در مقاطع مختلف تحصيلي ليسانس, فوق ليسانس, و دکترا در دانشگاه هاي ليتواني امکان پذير ميباشد. دانشگاه هاي ليتواني از کيفيت آموزشي بالايي برخوردار بوده و متخصصان مطرحي در رشته هاي مختلف از دانشگاه هاي ليتوانيا فارغ التحصيل شده اند. سيستم آموزش ملي در ليتوانيا شامل موسسات آموزشي دولتي و خصوصي ميباشد. در ليتوانيا 14 دانشکاه دولتي, 9 دانشگاه غير دولتي, 13 کالج دولتي و 11 کالج غير دولتي و دانشگده هاي فني و حرفه اي وجود دارد که مدارک معتبر اعطا مينمايد. شما ميتوانيد درخواست خود را با کپي مدارک تحصيلي با اصل ترحمه تائيد شده خود را به ما ارسال فرماييد تا ما براي شما امکانات ادامه تحصيل در ليتوانيا را فراهم کنيم . جهت دريافت اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد.

     بيشتر بدانيد

تحصيل در ليتوانيا

گروه خدمات حسابداري و امور مالي

در دنياي امروز يکي از ملزومات يک تجارت موفق, دارا بودن سيستم هاي حسابداري مطمئن است. مجموعه گروه مشاورين خانه اميد پس از دريافت اقامت شما قادر است کليه امور مالي شما را به عهده بگيرد, اين گروه همراه مطمئن ترين و مجرب ترين کادر حسابداري با خدمات ويژه اي که که متناسب با خاص شرکت شما باشد را آماده نموده و ارائه مينمايد. همکار و مشاور امور مالي ما يکي از شرکت هاي مشهور ليتوانيا است اين شرکت از سال 2001 در کليه فعاليت هاي حسابداري شهرت فراواني دارد. مسئولين گروه مشاورين خانه اميد به همين منظور اين شرکت را دعوت به همکاري نموده است . حسابداري اکثر شرکت هاي ايراني را اين گروه به عهده دارد
مديريت گروه خدمات حسابداري و امور مالي ميباشد Galina Volodko خانم   

 

     بيشتر بدانيد

aaaaaaaaaaaaiii